Gilotyny, plutony egzekucyjne lepsze od usypiającego zastrzyku.

Pod takim tytułem ukazał się artykuł The Washington Post 22 Lipca 2014 roku.

http://www.washingtonpost.com/news/morning-mix/wp/2014/07/22/guillotine-firing-squads-better-than-lethal-injection-says-prominent-federal-judge/

 

guillotine

Informuje się nas, że egzekucje są brutalnymi i dzikimi wydarzeniami, i jeżeli społeczeństwo chce je stosować, powinno rozważyć inne metody, prymitywne ale niezawodne czyli… gilotyny lub plutony egzekucyjne.

Gilotyny są prawdopodobnie najlepsze aczkolwiek niezbyt popularne z naszymi uczuciami etycznymi. Krzesła elektryczne, wieszanie czy komory gazowe często doprowadzają do sporadycznych przypadków które dają nieludzkie rezultaty. Rozstrzeliwanie także wydaje się najbardziej obiecującym wyjściem.

Inny artykuł z tego samego dnia.

Śmiertelne zastrzyki.

http://www.nbcnews.com/storyline/lethal-injection/appeals-judge-says-guillotine-probably-best-executions-n161641

Ten artykuł jest powtórzony w pewnych detalach z artykułu poprzedniego.

guillotine2……………………………………………………………………………….

Komentarz thewordwatchera…

Problem jest tworzony sztucznie przez władze i nie ma absolutnie żadnego logicznego wyjaśnienia, poza jednym. Zbliża się okres wielkiego ucisku i władze będą dążyły do wypełnienia się proroctw Apokalipsy, które mówią o ścinaniu głów za składanie świadectwa o Isusie Chrystusie.

Obj 20:4  I widziałem trony, i usiedli na nich ci, którym dano prawo sądu; widziałem też dusze tych, którzy zostali ścięci za to, że składali świadectwo o Jezusie i głosili Słowo Boże, oraz tych, którzy nie oddali pokłonu zwierzęciu ani

O gilotynach mówi się od dłuższego czasu, ale kilka dni temu nagle rozpoczął się jakiś dziwny pęd w tym kierunku.

Nie chodzi tutaj i troskę w celu humanitarnego zabijania skazańców ale najwyraźniej dąży to do wizualnego terroru, aby w ten sposób terroryzować ofiary, które odmówią pokłonu Bestii.

Być może wielu zaprzeczy i powie, że to jest fikcja i nie realne teorie spiskowe. Z drugiej strony jest ewidentne, że najbardziej humanitarny sposób – śmiertelny zastrzyk nie przedstawia absolutnie żadnych zagrożeń i skazaniec umiera bez jakiegokolwiek bólu. Ale za pomocą kłamstw oznajmia się nam, ze zdarzają się przypadki fuszerki i ludzie niepotrzebnie cierpią.

Czy ktokolwiek uwierzy władcom tego świata, architektom masowym mordów, rewolucji i prześladowania masowego Chrześcijan, że oni dbają o to, aby ktokolwiek nie cierpiał?

A może polski rząd tak serdecznie kocha obywateli?

Trzeba być wysoce naiwnym, aby nawet rozważać takie nonsensy.

Inni przypuszczają, że chodzi o sprzedaż narządów ludzkiego ciała, serc, nerek itp. rzeczy.

Przecież oni chcą zredukować populację, więc i to jest kłamstwem.

Zresztą sami na raka nie chorują i najwyraźniej bardzo dbają o siebie. To ONI składają z dzieci ofiary, mordując je, najpierw je gwałcąc w straszliwych bólach i cierpieniach, wypijają ich krew, jedzą ich serca i inne organy. Absolutny brak jakiegokolwiek współczucia.

Szatańskie cele ścinania głów są jedynym wyjaśnieniem ludzi nienawidzących Boga, sprawującymi władzę nad światem. Jest to rzeczywiście nasienie węża i nie ma mowy o jakimkolwiek współczuciu dla żadnego człowieka. Rządzą nami potwory i zbrodniarze na niemal każdym szczeblu władzy i religii. Wiele informacji na ten temat w linku – Watykańskie zbrodnie.

Jakoś nikt nie mówi o rzeczywistym humanitaryzmie czyli… zakazie wykonywania wyroków śmierci. Przecież każdy naród stać na trzymanie w więziennej izolacjo od normalnego społeczeństwa ludzi bez sumień i powściągliwości ku złemu. W Polsce nie byłoby ich więcej jak kilkadziesiąt osób. Nie stać nas na ludzkie odczucia i protekcję tych uczciwych, ciężko pracujących ludzi?

Stać nas na wszystko, tylko nie na humanitarny sposób postępowaniu z ludźmi stanowiącymi zagrożenie dla społeczeństwa. Nawet koszt byłby niewielki, ludzi ci musieliby zapracować na swoje utrzymanie w więzieniu.

Nie miejmy więc złudzeń, co do jakiejkolwiek humanitarności władz!

Zbliża się Wielki Ucisk i chodzi o przerażający sposób pozbawiania życia nas, Chrześcijan, aby w ten sposób zmusić nas do wielbienia szatana.

Jest to jedyne logicznie wyjaśnienie owych pokrętnych kłamliwych stwierdzeń, że śmiertelny zastrzyk jest bardziej nieludzki niż przerażająca każdego gilotyna.

 

 

 

 

 

 

Reklamy